Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
NASBI -Internetowa biblioteka profesjonalnych e-booków - Bibliotekarz Lubuski

NASBI -Internetowa biblioteka profesjonalnych e-booków

helion logo 1024Wydawnictwo Helion w ramach działalności on - line, proponuje czytelnikom skorzystanie z internetowej wypożyczalni e - booków NASBI.

 

NASBI to internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków, która działa na zasadach podobnych do tradycyjnej biblioteki. Gwarantuje zdalny dostęp do szerokiej oferty e-booków, ich błyskawiczne wypożyczanie i wygodną lekturę z ekranu komputera. NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na kompetencje naukowe i zawodowe są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.
NASBI to oparta na nowoczesnej technologii platforma edukacyjna dostępna dla studentów, pracowników, przedstawicieli kadry zarządzającej i kadry akademickiej, którzy w ramach instytucji (np. uczelni lub szkoły, przedsiębiorstwa, biblioteki) otrzymali dostęp do e-bookowych zasobów wypożyczalni. W ramach naszej oferty usługobiorca otrzyma dostęp do tysięcy tytułów literatury profesjonalnej, z których można korzystać na komputerze, tablecie lub smartfonie.

https://nasbi.pl/

opracowała: Agnieszka Sobiak