Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
PODZIEL SIĘ UŚMIECHEM! - Bibliotekarz Lubuski

PODZIEL SIĘ UŚMIECHEM!

uśmiechWspólnie z Urzędem Gminy Świdnica ruszamy z akcją społeczną, której celem jest pokazanie, że w tym trudnym czasie nikt z nas się nie poddaje i z uśmiechem na twarzy stawia czoło COVID-19!

Przyłącz się i TY! Wystarczy, że do 26 kwietnia 2020 wyślesz w wiadomości prywatnej na profilu Gminy lub GOK swoje zdjęcie w maseczce, trzymając kartkę z namalowanym uśmiechem!

Z przesłanych do nas zdjęć stworzymy niezapomniany kolaż, który opublikujemy na naszych stronach internetowych i portalach społecznościowych!
Zapraszamy do wspólnej zabawy! Podziel się z nami uśmiechem!

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Wójt Gminy Świdnica. Przetwarzanie danych osobowych tj. wizerunku odbywać się będzie na zasadach przewidzianych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zgłoszenie i przesłanie zdjęcia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Pełna informacja o przetwarzaniu danych dostępna jest na stronie organizatora.

 

Paulina Sidoruk
Specjalista ds. administracji i organizacji imprez
Gminny Ośrodek Kultury Świdnica