Literackie poniedziałki w ramach akcji #NieZostawiamCzytelnika - Bibliotekarz Lubuski

Literackie poniedziałki w ramach akcji #NieZostawiamCzytelnika

SBPStowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich kontynuując ogólnopolską akcję #NieZostawiamCzytelnika zaprasza bibliotekarzy i wszystkie zainteresowane osoby, do udziału w cotygodniowych spotkaniach autorskich online, które będą się odbywały bezpłatnie na platformie Clickmeeting SBP w ramach nowego cyklu "Autor wieczorową porą".

Na naszych wirtualnych kanapach będziemy gościć znanych i lubianych pisarzy. Rozmowy z pisarzami poprowadzą bibliotekarze, dziennikarze radiowi i blogerzy.

Nazwiska naszych gości i szczegóły spotkań będziemy ujawniać w piątki na portalu sbp.pl i w mediach społecznościowych SBP.

Nowy cykl inicjuje spotkanie z Robertem Małeckim, laureatem najważniejszych polskich kryminalnych trofeów literackich, w tym Nagrody Wielkiego Kalibru oraz Kryminalnej Piły.

>> Spotkanie autorskie z Robertem Małeckim: http://www.sbp.pl/artykul/?cid=22411

Redakcja Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich