Od 4 maja 2020 r. wprowadzamy stopniowe wznawianie działalności Biblioteki - Bibliotekarz Lubuski

Od 4 maja 2020 r. wprowadzamy stopniowe wznawianie działalności Biblioteki

UWAGA

biblio📢 Od 4 maja 2020 r. wprowadzamy stopniowe wznawianie działalności Biblioteki ❗️

🔸W pierwszym etapie, Biblioteka Norwida uruchomi przyjmowanie zwrotów wypożyczonych materiałów bibliotecznych do bibliobox'u 📮

📮 Bibliobox przed gmachem głównym Biblioteki zostanie ponownie otwarty w poniedziałek, w godzinach porannych.
☑️ Tą drogą będzie można zwracać wypożyczone książki i inne materiały biblioteczne.
☑️ Zwrócone egzemplarze z bibliobox’u trafią na 14 dni do pomieszczeń kwarantanny.
☑️ Na przetrzymane materiały czekamy do 31 maja 2020.
☑️ Zostaną one najpóźniej do 30 czerwca 2020 roku ściągnięte z kont czytelników.
☑️ Wstrzymane z dniem 13 marca 2020 roku naliczanie kar, zostanie z dniem 1 lipca 2020 odblokowane.
☑️ Kary naliczone do 12 marca 2020 pozostają w mocy.

🔸Kolejny, II etap, zakłada otwarcie w holu budynku głównego Biblioteki punktów odbioru książek zamówionych przez czytelników online za pośrednictwem e-katalogu lub telefonicznie. Ten etap chcielibyśmy wdrożyć 18 maja br. Także na tym etapie zwroty nadal przyjmowane będą wyłącznie do bibliobox'u.

W zależności od rozwoju sytuacji, wdrażane będą także kolejne etapy stopniowego wznawiania działalności Biblioteki.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze