Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Planowanie przejazdów i podróży z e - Mocni - Bibliotekarz Lubuski

Planowanie przejazdów i podróży z e - Mocni

e mocniCzego dowiesz się dzięki szkoleniu?
Dzięki szkoleniu „Planowanie przejazdów i podróży” dowiesz się, jak zaplanować niedrogi i ciekawy wyjazd z wykorzystaniem możliwości, jakie daje internet. Damy Ci okazja do zastanowienia się nad tym, co dla Ciebie znaczy „udany wyjazd”. Powiemy, gdzie szukać miejsc, które warto odwiedzi. Nie zabraknie też bardzo praktycznych wskazówek i odpowiedzi na pytanie: o czym pomyśleć przed, żeby uniknąć kłopotów w trakcie podróży i móc się cieszyć wolnym czasem i atrakcjami na miejscu.

 

Autorką materiałów i ekspertką podczas webinarium jest:
Katarzyna Urbanowicz – trenerka i animatorka, pracuje z osobami dla których nowe technologie i kontakt z nimi nie jest rzeczą oczywistą. Uczy na co dzień, jak wykorzystywać je na co dzień. Jest także członkinią sieci LABiB, która łączy bibliotekarzy z całej Polski oraz ludzi kultury, którzy działają na rzecz mieszkańców w swoich lokalnych społecznościach i środowiska bibliotecznego. Jest także mobilną doradczynią sektora 3.0., łączącego osoby, dla których priorytetem jest wdrażanie nowych technologii do codziennego życia.

Elementy szkolenia:
Szkolenie składa się z kilku elementów.

1.) Webinarium: Zaplanuj i zorganizuj wyjazd. Samodzielnie, niedrogo i ciekawie! https://youtu.be/K3LAp-wa-7g

Zobaczysz, jak działają wyszukiwarki lotów oraz połączeń kolejowych i autobusowych, poznasz też narzędzia do planowania podróży i kupowania biletów w internecie. Dowiesz się, jak szukać informacji o atrakcjach w miejscu do którego się wybierasz i jak – jeszcze przed podróżą – zaplanować ich zwiedzanie. Poznasz też serwisy internetowe służące wyszukiwaniu i rezerwacji noclegów.

 2.) Planowanie podróży – praktyczne wskazówki dla podróżujących:
https://e-mocni.org.pl/wp-content/uploads/2020/04/Planowanie-podrozy_praktyczne-wskazowki.pdf

Czas trwania szkolenia:
Uważne zapoznanie się z wszystkimi materiałami i wykonanie polecanych ćwiczeń zajmie Ci ok. 2 godzin.

źródło: e- mocni.org.pl

opracowała: Agnieszka Sobiak