Pisarka w online - Bibliotekarz Lubuski

Pisarka w online

Jodko KulaMiejska Biblioteka Publiczna w Witnicy zaprasza na spotkanie autorskie-wideoczat z pisarką Elżbietą Jodko-Kulą. Odbędzie się ono w facebookowej grupie „Czytamy! – kwarantanna z książką” w czwartek 14 maja o godz. 18.00.

Elżbieta Jodko-Kula jest autorką powieści dla dzieci i dorosłych oraz książek biograficznych. Dwie najnowsze poświęciła żonie oraz ostatniej miłości marszałka Józefa Piłsudskiego. Pisarka jest pedagogiem i socjoterapeutą. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku resocjalizacja społecznie niedostosowanych. Od dwudziestu pięciu lat pracuje jako pedagog. Spotkanie z nią będzie szóstym wydarzeniem z cyklu „Kwarantanna z pisarzem”.
Publikacje książkowe:
1998 - "W szkolnym teatrze"- scenariusze przedstawień
2004 - "Pora prawdy"
2006 - "Opowiadania znalezione na plaży"
2007 - "Zbliż się Melpomeno" - scenariusze przedstawień
2008 - "Anka"
2008 - "Julka"
2009 - "Adam"
2009 - "Karina"
2010 - "Maciek"
2012 - "Olka"
2013 - "Makary"