Milion wyświetleń zbiorów WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze w Zielonogórskiej Bibliotece Cyfrowej!!! - Bibliotekarz Lubuski

ZBC2Milion wyświetleń zbiorów WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze w Zielonogórskiej Bibliotece Cyfrowej!!!

1 001 265 to liczna udostępnień od początku istnienia ZBC, czyli od 1 października 2005 roku. Od początku 2020 roku odnotowaliśmy już prawie 52 600 wyświetleń. Dziękujemy za korzystanie z naszych zbiorów! W ostatnim tygodniu Dział Informacji Regionalnej i Bibliograficznej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zamieścił w Zielonogórskiej Bibliotece Cyfrowej kolejny rocznik "Gazety Nowej (zielonogórskiej)” 1993, nr 1-166. Tym samym w ZBC znajdują się już wszystkie roczniki "Gazety Nowej": 1990, 1991, 1992 i 1993. W następnym tygodniu wprowadzane będą numery "Gazety Lubuskiej/Zielonogórskiej" z 1952 roku. Zapraszamy do korzystania z Zielonogórskiej Biblioteki Cyfrowej!

#NonStopNORWID - Biblioteka Norwida w Internecie

Przemysław Bartkowiak