Powraca akcja „Biblioteka na to czeka”. Bezpłatna wysyłka książek IPN do bibliotek! - Bibliotekarz Lubuski

SBPInstytut Pamięci Narodowej, realizując ustawową misję edukacyjną, wznawia projekt „Biblioteka na to czeka”, popularyzujący czytelnictwo i wspierający rozwój bibliotek szkolnych, akademickich i publicznych w Polsce.

Celem akcji jest upowszechnienie wiedzy z zakresu najnowszej historii Polski poprzez udostępnienie czytelnikom bibliotek dorobku wydawniczego IPN. Każda biblioteka może bezpłatnie zamówić wybrany przez siebie pakiet do 30 publikacji.

Akcja trwa do 31 sierpnia 2020 roku.

Wystarczy wypełnić oświadczenie oraz formularz zamówienia, odesłać do koordynatora akcji i czekać na przesyłkę.

Pamiętając, że książka żyje tylko wtedy, kiedy jest czytana, zapraszamy biblioteki do skorzystania z akcji!

Koordynator akcji:

>> Więcej informacji, w tym Regulamin i Formularz zgłoszeniowy >> na stronie IPN

Redakcja Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich