Wyniki konkursu Wyzwania Czytelnicze za rok szkolny 2019-2020. - Bibliotekarz Lubuski

Wyniki konkursu Wyzwania Czytelnicze za rok szkolny 2019-2020.

czerwiec plakatStowarzyszenie Kozzi Film Festiwal pragnie ogłosić wyniki konkursu Wyzwania Czytelnicze za rok szkolny 2019-2020.

Wszyscy, którzy w tej edycji podjęli wyzwanie, otrzymają upominek. Po odbiór nagród, wyróżnień i upominków za udział, zapraszamy 10 czerwca do Centrum Bibliotecznego Dla Dzieci i Młodzieży Biblioteka Pana Kleksa, w godzinach pracy Biblioteki tj. 8-15. Konkurs odbywa się dzięki pomocy finansowej Miasta Zielona Góra oraz Instytutu Książki, za co dziękujemy. Polegał na czytaniu książek wpisujących się w temat miesiąca. Za każdą wypowiedź uczestnicy otrzymywali punkty, osoby które pisały regularnie i otrzymały najwięcej punktów zdobyły nagrody. Jury, w składzie Justyna Stachura i Anna Witkowska, postanowiło przyznać także jedną nagrodę specjalną za wyraz artystyczny nadesłanych wypowiedzi. Gratulujemy wszystkim i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji już niebawem.

Nagrodę Grand Prix za największa liczbę punktów ze wszystkich otrzymuje;
Bruno – Bruno Biniek

Wyróżnienie za wyraz artystyczny otrzymuje:
Blanka – Blanka Biniek

W kategorii klas 1- 3:
Nagrodę otrzymuje Tytus – Tytus Sinicki
Wyróżnienie – Anka – Anna Warcholik

W kategorii klas 4-6:
Nagrody otrzymują:
Superbasketballer – Marta Simonjetz
Piotr – Piotr Pawlak
Wyróżnienie otrzymuje:
Kung Fu Panda – Julia Wojtasik

W kategorii klas 7- 8:
Nagrodę otrzymuje:
Blanka – Blanka Biniek
Wyróżnienia otrzymują:
Panda – Michalina Mróz
Inga – Inga Ćwioro

Przypominamy, że każdy kto nadesłał do nas choć jedną wypowiedź może się zgłosić po upominek za udział.

Justyna Stachura