VI Ogólnopolski Konkurs "Wielka Liga Czytelników" - Bibliotekarz Lubuski

VI Ogólnopolski Konkurs "Wielka Liga Czytelników"

WLCzWielka Liga Czytelników to projekt realizowany od 2004 r. Do tej pory odbyło się 5 edycji ogólnopolskich. Najnowsza z nich - 2019/2020 - przyciągnęła ponad 20 tysięcy uczestników. Tylko w tym roku przeczytaliśmy wspólnie ponad 100 tysięcy książek. Fundusze, które zbierzemy, pozwolą nam zabrać Was w kolejną czytelniczą podróż ze wspaniałymi, nowymi przygodami. Ulepszona formuła konkursu przyciągnie do zabawy całe rodziny i jeszcze bardziej przyczyni się wzrostu umiejętności młodych czytelników.

Jeżeli zbierzemy kwotę 100000 zł, będziemy w stanie zrealizować następujące cele:

• kontynuowanie i poszerzenie ogólnopolskiej edycji dla przedszkoli, szkół podstawowych, bibliotek publicznych, szkół specjalnych, szkół ponadpodstawowych;
  •  realizacja etapu pierwszego (zdobywanie sprawności)
  •  realizacja etapu drugiego (Mistrzostwa Placówek)
  •  realizacja etapu trzeciego (Mistrzostwa Powiatowe)
  •  realizacja etapu czwartego (Mistrzostwa Wojewódzkie)