Czytelnia dramatu: Tomasz Man - Nieczystość - Bibliotekarz Lubuski

Czytelnia dramatu: Tomasz Man - Nieczystość

DramatBohater NIECZYSTOŚCI nie wie, co się stało z jego prawdziwymi rodzicami. Dzieciństwo spędza w Domu Dziecka, dorastanie w rodzinie zastępczej. Wyszydzany przez starszych, wybiera towarzystwo młodszych. W pewnym momencie powie: "Od zawsze chciałem żyć w świecie dzieci". Bardzo lubi czystość, sterylność. Nie lubi tłustych włosów i niewyprasowanych koszul. To bohater czasu pandemii, ale tej wewnętrznej, która zawsze każe zachować CZYSTE RĘCE. Praca na portierni w Operze pozwala mu zrealizować swoje największe obsesje. Problem zaczyna się, gdy zaczyna nawiedzać go ZŁY DUCH.

NIECZYSTOŚĆ to historia rodzenia się i wzrastania NIECZYSTOŚCI w sterylności. To historia o nieuświadomionej winie. To historia o chemii i uwodzeniu. Przed nami inauguracja cyklu CZYTELNI DRAMATU! 22 czerwca, w poniedziałek o godzinie 18.00 w Sali im. Janusza Koniusza, Zdzisław Wardejn przeczyta dla Was NIECZYSTOŚĆ. Wszystko pod czujnym okiem Tomasza Mana, jednego z najważniejszych dramatopisarzy i reżyserów współczesnych. Musicie to zobaczyć! W ramach odmrażania działalności kulturalnej NORWIDA mamy dla Was dramat na ten czas. Bądźcie z nami w Sali im. Janusza Koniusza, a także online! CZYTELNIA zagości również na FB Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej.

UWAGA:

W związku z wprowadzonym reżimem sanitarnym na widowni może zasiąść 50 osób. W celu zdobycia wejściówki i uzyskania wszelkich informacji prosimy o kontakt z Działem Promocji: tel. 68 45 32 635.

Tomasz Man
NIECZYSTOŚĆ