Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Zapraszamy na konwersatorium bibliotekoznawcze - Bibliotekarz Lubuski

Zapraszamy na konwersatorium bibliotekoznawcze

PlakatWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypraiana Norwida zaprasza na na konwersatorium bibliotekoznawcze. 24 czerwca 2020 r. (środa) o godz. 9.30 (Sala im. Janusza Koniusza - parter WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze) prelekcję: Rola marketingu wewnętrznego w zarządzaniu bibliotekami wygłosi prof. dr hab. Mariola Antczak z Uniwersytetu Łódzkiego.

Prof. dr hab. Mariola Antczak jest kierownikiem Katedry Informatologii i Bibliologii Uniwersytetu Łódzkiego. Obszary jej zainteresowań badawczych to: dydaktyka w bibliotece szkolnej; kultura czytelnicza dzieci i młodzieży; rola nauczycieli bibliotekarzy w edukacji społeczeństwa informacyjnego; marketing biblioteczny (promocja i reklama biblioteki, media relations i in.); organizacja i zarządzanie biblioteką; kultura informacyjna w perspektywie zmian w edukacji; technologie informacyjno-komunikacyjne w pracy bibliotekarzy; edukacja medialna; biblioterapia; drama; rola bibliotekarzy szkolnych w information literacy; metody aktywizujące w pracy nauczycieli bibliotekarzy.

Spotkanie odbędzie sie w formie hybrydowej. Osoby zainteresowane udziałem w konwersatorium w sali widowiskowej Norwida, proszone są o potwierdzenie udziau na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ze względu na reżim sanitarny liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkania w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych odbywają się przy wsparciu finansowym Miasta Zielona Góra 

link do transmisji:
https://www.youtube.com/channel/UCE7ZVV3D8mYcAAisN-X0Yuw/liveSerdecznie zapraszamy.
dr Andrzej Buck - Dyrektor WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze
dr Przemysław Bartkowiak