Cykl kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci” - Bibliotekarz Lubuski

Cykl kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”

RCAKSzanowni Państwo,

już 30 czerwca o 12.00 swoją premierę będzie miał pierwszy kurs z cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci” organizowanych przez Regionalne Centrum Animacji Kultury.

Podczas kursu każdy uczestnik będzie miał okazję nauczyć się kroków poloneza i to bez wychodzenia z
domu! Kurs będzie dostępny na portalu https://lubuskiekultura.pl/wydarzenia/kultura-ludowa-w-sieci-polonez/?start=1593518400, gdzie już dziś ukazała się jego zajawka!Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych kursów, zarówno dzieci, młodzież, dorosłych, jak i seniorów!

Powstający w ramach programu „Kultura w sieci” cykl kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”, promuje folklor, motywuje do aktywnego spędzania czasu w gronie najbliższych, umożliwia powrót do korzeni i jest pretekstem do stworzenia międzypokoleniowej więzi.

Zapraszamy do udziału, a także śledzenia portalu lubuskiekultura.pl.

Szczegółowe informacje dostępne są również na profilu RCAK na Facebooku oraz stronie www.rcak.pl.

Serdecznie pozdrawiamy,

Regionalne Centrum Animacji Kultury