Dyplomy dla członków DKK i najlepszych czytelników - Bibliotekarz Lubuski

Dyplomy dla członków DKK i najlepszych czytelników

Najlepsi młodzi czytelnicy 2020Koniec roku szkolnego 2019/2020 to czas rozliczeń i podsumowań ale również pożegnań.

26 czerwca 2020 podczas uroczystego, choć z uwagi na szczególne uwarunkowania, skromnego zakończenia Filia Biblioteki w Długiem pożegnała uczniów klas VIII SP w Długiem a wśród nich 4 członków Dyskusyjnego Klubu Książki, którzy otrzymali dyplomy uznania w dowód owocnej współpracy i drobne upominki. Tego dnia nagrodzeni zostali także młodzi Czytelnicy, którzy w minionym roku przeczytali najwięcej książek. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Mam nadzieję, że w przyszłych latach liczba czytelników będzie rosła.

Renata Migas