Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Wakacyjne wieści od Wydawnictwa Dwie Siostry - Bibliotekarz Lubuski

Wakacyjne wieści od Wydawnictwa Dwie Siostry

dwie siostryPodróżnicza promocja, nowe audiobooki i e-booki oraz nowe wideowarsztaty Wakacyjnej Akademii Dwóch Sióstr ONLINE!

Lato w pełni!

Ach, ruszyłoby się ku przygodzie! Niezależnie od tego, czy już wróciliście z wczasów, dopiero pakujecie walizki, czy też nigdzie się w tym roku nie wybieracie – mamy dla Was dobre wiadomości!

Zapraszamy do lektury!

Dwusiostrzana promocja podróżnicza

W te wakacje zagraniczne podróże nie są zalecane. Ale co robić, gdy człowieka gna w świat? Gdy targa nim nieodparta chęć zwiedzania dalekich krajów?
Wyruszcie W DROGĘ! z podróżniczymi książkami Wydawnictwa Dwie Siostry!
Dzięki nim poznacie kawał świata nie ruszając się z domu!

A teraz podróżnicze książki z naszego katalogu kupicie nawet 35% taniej!

Nowe e-booki i audiobooki w naszej ofercie!

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników nowych technologii.
Nasze książki pojawiają się coraz liczniej w formie e-boooków i audiobooków!
Na swoje czytniki możecie już ściągnąć cztery wspaniałe powieści od Dwóch Sióstr: „Rok, w którym nauczyłam się kłamać” Lauren Wolk, „Gofrowe serce” Marii Parr, „Pasztety do boju” Clémentine Beauvais, „Książka wszystkich rzeczy” Guusa Kuijera.
A audiofile mogą teraz posłuchać fantastycznych opowiadań Toona Tellegena z tomów „Nie każdy umiał się przewrócić” oraz „Urodziny prawie wszystkich” przeczytanych po mistrzowsku przez Krzysztofa Gosztyłę!

Wszystkie dwusiostrzane audiobooki i e-booki znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Nowe warsztaty Wakacyjnej Akademii Dwóch Sióstr ONLINE!

W zeszłym tygodniu w ramach naszego wakacyjnego cyklu wideowarsztatów zaprosiliśmy dzieci na botaniczne zabawy graficzne oraz konstytuowanie kolorowych uli z tektury. W tym tygodniu zajmujemy się bujaniem w obłokach oraz organizujemy mistrzostwa świata w kapslach!

Wszystkie informacje na temat Wakacyjnej Akademii Dwóch Sióstr ONLINE oraz opublikowane filmy znajdziecie:
- na wydarzeniu na naszym profilu na Facebooku,
- w zakładce na naszej stronie internetowej.
- na naszym kanale YouTube.

Zapraszamy!

Nowa powieść kryminalna!

Na zwierzęta w Dalekim Lesie padł blady strach. Ktoś bestialsko zamordował Zająca. A przecież prawo Dalekiego Lasu zabrania zjadania mieszkańców... Starszy śledczy Borsuk i młodszy śledczy Borsukot rozpoczynają dochodzenie!
„Wilcza nora” Anny Starobiniec to rasowy kryminał dla czytelników od 10 roku życia, ze świetnie skonstruowaną intrygą, błyskotliwymi dialogami i wieloma dowcipnymi nawiązaniami do dorosłych powieści kryminalnych.
Książka już dostępna w naszym sklepie internetowym!

Pozdrawiamy serdecznie,

Dwie Siostry