Zaproszenie na panel dyskusyjny - Bibliotekarz Lubuski

Zaproszenie na panel dyskusyjny

RCAKSzanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w panelu dyskusyjnym online, który odbędzie się 23 lipca 2020 roku w godz. 11.00 – 12:30 w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – województwo lubuskie. Tematem panelu dyskusyjnego będą „Koronadziałania w dobie pandemii”.

Aby wziąć udział w panelu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na: https://forms.gle/hNdb26d8ocBc5Bas6 Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 22 lipca 2020 r. do godziny 10:00.

Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej www.rcak.pl. Panel jest bezpłatny i odbędzie się poprzez komunikator Skype.

Pozdrawiamy i zachęcamy do przesyłania zgłoszeń!

Zespół Realizacyjny Programu BMK
Regionalne Centrum Animacji Kultury