Wakacyjne zajęcia z Brzechwą - Bibliotekarz Lubuski

Wakacyjne zajęcia z Brzechwą

Prezentacja329 lipca 2020 odbyły się kolejne zajęcia wakacyjne w bibliotece.

Cotygodniowe literacko-plastyczne zajęcia w Lesznie Górnym będą poświęcone twórczości Jana Brzechwy, autora znakomitych bajek, wierszy i jednocześnie Patrona Szkoły Podstawowej w Lesznie Górnym. Podczas środowych zajęć wysłuchaliśmy muzycznej bajki pt. „Jaś i Małgosia”. Uczestniczki zajęć z uśmiechem na ustach kolorowały kredkami wybraną postać literacką: Jasia, Małgosię lub czarownicę, a później, w części rozrywkowej, graliśmy w grę pamięciową „Znajdź w głowie przysłowie” oraz sadziliśmy kwiatki w klombie. W ten sposób miło i aktywnie spędziliśmy wspólnie czas w bibliotece.

Andżelika Przysiężna