Szkolenie online "Jak promować swoją okolicę za pomocą dziedzictwa kulturowego?" - Bibliotekarz Lubuski

RCAKSzanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu online, organizowanym w ramach

Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – województwo lubuskie.

Szkolenie odbędzie się 24 września 2020 roku o godzinie 10:00.

Aby wziąć udział w szkoleniu online wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

- szkolenie online "Jak promować swoją okolicę za pomocą dziedzictwa kulturowego?", godz. 10.00 – 13:00:

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 23 września 2020 r. do godziny 10:00.

Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej www.rcak.pl.

Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się poprzez komunikator Skype. Pozdrawiamy i zachęcamy do przesyłania zgłoszeń!

Pozdrawiamy,

Zespół Realizacyjny Programu BMK