Noc Bibliotek 2020 - zapraszamy na webinarium! - Bibliotekarz Lubuski

Noc Bibliotek 2020 - zapraszamy na webinarium!

Czego dowiecie się na webinarium?

Porozmawiamy o tegorocznej, specjalnej edycji akcji Noc Bibliotek w wyjątkowych okolicznościach pandemii. Opowiemy o specjalnym przesłaniu akcji, o jej hybrydowej organizacji, a także wsparciu promocyjnym i merytorycznym, jakie otrzymają w tym roku biblioteki. Ogłosimy tytuł filmu towarzyszącego tegorocznej akcji oraz wyjaśnimy wyjątkowe zasady organizacji projekcji w tym roku.

Odpowiemy na pytania bibliotekarek i bibliotekarzy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Bądźcie z nami!

Naszą prezenterką będzie Katarzyna Sołtan-Młodożeniec.

Katarzyna Sołtan-Młodożeniec – krajowa koordynatorka akcji Noc Bibliotek od I edycji, pomysłodawczyni i realizatorka akcji kulturalno-społecznych, autorka tekstów o kulturze, działaczka społeczna współpracująca z instytucjami i organizacjami, w tym bibliotekami. Autorka publikacji: "DoMowy – rodzinne historie o słowach”, „Jak ja dużo jestem! Elementarz Korczaka", „PoczytajMy lokalnie”, „Mała Książka na Noc Bibliotek”.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, współorganizatora akcji.

Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się klikając link:

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Redakcyjny Biblioteki.org