Dzień Kropki w MBP Szprotawa Filia Leszno Górne - Bibliotekarz Lubuski

Dzień Kropki w MBP Szprotawa Filia Leszno Górne

IMG 0606Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim wycieczki przedszkolaków i uczniów do filii bibliotecznej w Lesznie Górnym. Odwiedziny w bibliotece to doskonała okazja, by „zaprzyjaźnić” dzieci z książką oraz zachęcić do korzystania z jej zasobów.

Z tej okazji 18 września do biblioteki zawitały dzieci z klasy III z wychowawczynią Anną Dudra- Światowską. Wspólnie uczciliśmy obchodzony na całym świecie Międzynarodowy Dzień Kropki; święto talentów i kreatywności. Uznaliśmy, że każdy z nas czy duży, czy mały ma jakiś talent. Trzeba tylko uwierzyć w siebie, żeby go dostrzec i rozwijać. Podczas zajęć uczniowie tworzyli różne obrazki wykorzystując farby i swoje paluszki. Prace zdobią naszą bibliotekę.

Andżelika Przysiężna