Lato z książką - Bibliotekarz Lubuski

Lato z książką

zdjęcie lato z książkąGminna Biblioteka Publiczna w Dąbiu z wielką radością przystąpiła do organizacji Lata z Książką, pomimo wielu trudności, udało nam się wyjść do czytelników, zaproponować im wiele nowych książek a nade wszystko bardzo ciekawych spotkań z autorami i celebrytami.
IX edycja Lata z Książką dobiegła końca. I chociaż było inaczej niż pierwotnie planowaliśmy, a w wielu momentach trudniej niż zwykle to cieszymy się ogromnie, że znów mogliśmy się spotkać razem przy książce. Bo było wyjątkowo.
Wierzymy głęboko, że w kolejnych latach spotkamy się znowu w cudownym miejscu jakim jest Kompleks Wypoczynkowy Temar w Dąbiu.
Dziękujemy naszym gościom, autorom, aktorom, muzykom i przyjaciołom: Robert Ziębiński, Aleksandra Borowiec, Adam Szulc Barber, Michał Wiśniewski, Ilona Montana, Michał Dąbrowski, Jacek Palkiewicz, Joanna Jurgała-Jureczka, Robert Ziółkowski, Agnieszka Lis, Piotr Gąsowski, Dariusz Dziekanowski,

Wojciech Brodziński