"Mobilna kultura - prezentacja trendów wykorzystania nowych mediów w promocji i animacji kultury; Internet - przestrzeń otwartych dóbr kultury" - Bibliotekarz Lubuski

RCAKSzanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu online organizowanym w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – województwo lubuskie. Wydarzenie odbędzie się 30 października 2020 roku,będzie składać się z dwóch modułów:

- Moduł I, warsztat online: "Mobilna kultura - prezentacja trendów wykorzystania nowych mediów w promocji i animacji kultury", godz. 9.00 – 11:30,

- Moduł II, warsztat online: "Internet - przestrzeń otwartych dóbr kultury", godz. 12:00 – 14:30.

UWAGA! Na każdy z modułów stworzony został osobny formularz zgłoszeniowy! Prosimy o wypełnienie formularza na warsztat online (moduł), którym są Państwo zainteresowani. Istnieje możliwość zapisu na jeden z modułów lub na oba moduły.

Aby wziąć udział w wydarzeniu online wystarczy wypełnić formularzzgłoszeniowy:

- Moduł I, warsztat online "Mobilna kultura - prezentacja trendów wykorzystania nowych mediów w promocji i animacji kultury", godz. 9.00 –11:30:

- Moduł II, warsztat online: "Internet - przestrzeń otwartych dóbr kultury", godz. 12:00 – 14:30:

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 29 października 2020 r. do godziny 10:00.

Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej www.rcak.pl. Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się poprzez komunikator Skype.

Pozdrawiamy i zachęcamy do przesyłania zgłoszeń! Informujemy, że mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania od nas maili, wysyłając wiadomość zwrotną o temacie stop i treści stop.

Pozdrawiamy,
Zespół Realizacyjny Programu BMK