Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
"Mobilna kultura - prezentacja trendów wykorzystania nowych mediów w promocji i animacji kultury; Internet - przestrzeń otwartych dóbr kultury" - Bibliotekarz Lubuski

"Mobilna kultura - prezentacja trendów wykorzystania nowych mediów w promocji i animacji kultury; Internet - przestrzeń otwartych dóbr kultury"

RCAKSzanowni Państwo,
 
mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu online organizowanym w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – województwo lubuskie. Wydarzenie odbędzie się 30 października 2020 roku,będzie składać się z dwóch modułów:
 
- Moduł I, warsztat online: "Mobilna kultura - prezentacja trendów wykorzystania nowych mediów w promocji i animacji kultury", godz. 9.00 – 11:30,
 
- Moduł II, warsztat online: "Internet - przestrzeń otwartych dóbr kultury", godz. 12:00 – 14:30.
 
UWAGA! Na każdy z modułów stworzony został osobny formularz zgłoszeniowy! Prosimy o wypełnienie formularza na warsztat online (moduł), którym są Państwo zainteresowani. Istnieje możliwość zapisu na jeden z modułów lub na oba moduły.
 
Aby wziąć udział w wydarzeniu online wystarczy wypełnić formularzzgłoszeniowy:
 
- Moduł I, warsztat online "Mobilna kultura - prezentacja trendów wykorzystania nowych mediów w promocji i animacji kultury", godz. 9.00 –11:30: 
https://forms.gle/RBaRr3ii1gkyAuUw6
 
- Moduł II, warsztat online: "Internet - przestrzeń otwartych dóbr kultury", godz. 12:00 – 14:30: 
https://forms.gle/vbuu7ZAYhFhuvZEP6
 
Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 29 października 2020 r. do godziny 10:00.
 
Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej www.rcak.pl. Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się poprzez komunikator Skype.
 
Pozdrawiamy i zachęcamy do przesyłania zgłoszeń! Informujemy, że mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania od nas maili, wysyłając wiadomość zwrotną o temacie stop i treści stop.
 
 
Pozdrawiamy,
Zespół Realizacyjny Programu BMK
 
--
Regionalne Centrum Animacji Kultury