Webinarium- Literatura hiszpańska i włoska – przegląd nowości wydawniczych dostępnych na polskim rynku. - Bibliotekarz Lubuski

info o szkoleniuSzanowni Państwo,
Sytuacja epidemiologiczna w kraju wymusiła czasowe zamkniecie bibliotek, wykorzystajmy więc ten czas na samokształcenie!

Biblioteka Norwida i  Dyskusyjne Kluby Książki zapraszają na kolejne (po literaturze fińskiej, szwedzkiej i duńskiej) webinarium z literatury narodowej  - tym razem z Literatury  hiszpańskiej i włoskiej – przegląd nowości wydawniczych dostępnych na polskim rynku.

Tematem szkolenia jest zapoznanie się z najnowszą literaturą tłumaczoną z języka włoskiego  i hiszpańskiego, która dostępna jest dla polskich czytelników.
Uczestnicy mają możliwość poznania trendów panujących na rynkach wydawniczych w Hiszpanii i we Włoszech, zapoznania się  z nowościami oraz zapowiedziami wydawniczymi polskich wydawców.

Webinarium dostępne będzie 17 listopada 2020 (wtorek) w  godz. 9:00-11:00

link do webinarium: https://app.livewebinar.com/892-406-803/2f41519f9bd9df739bbf4b4fb5f3ac86

Pozdrawiam,

Justyna Hak