Webinarium z Literatury Bliskiego Wschodu w polskiej bibliotece - praktyczny przegląd. - Bibliotekarz Lubuski

info o szkoleniuSzanowni Państwo,

zapraszamy już 26 listopada 2020 (czwartek)  o godz. 12:00  na webinarium z Literatury Bliskiego Wschodu w polskiej bibliotece - praktyczny przegląd.

Będzie to kolejne szkolenie online po wykładach z literatury skandynawskiej, włoskiej i hiszpańskiej.

Wschód to nie tylko „Żony arabskich szejków” i „Księga tysiąca i jednej nocy”. Co ciekawego mogliby dowiedzieć się o krajach Orientu czytelnicy Twojej biblioteki?
Co ma do zaoferowania polskiemu odbiorcy współczesna literatura arabska, turecka i perska, oraz po jakie reportaże dotyczące krajów regionów warto sięgać?
Zapraszamy na inspirujące szkolenie, w którego centrum uwagi będzie jedno z kluczowych politycznie, religijnie i społecznie miejsc na mapie współczesnego świata.

link do webinarium podamy Państwu w późniejszym terminie.

Zapraszam już dziś!

Justyna Hak
Specjalista ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych