Zapraszamy na konwersatorium bibliotekoznawcze - Bibliotekarz Lubuski

Zapraszamy na konwersatorium bibliotekoznawcze

Plakat 25.11.2025 listopada 2020 r. (środa) o godz. 10.00 (Sala im. Janusza Koniusza - parter WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze) odbędzie się konwersatorium bibliotekoznawce. Prelekcję: Dokumenty życia społecznego jako specyficzny rodzaj źródeł naukowych wygłosi dr hab Aneta Firlej-Buzon, prof UWr z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dr hab Aneta Firlej-Buzon, prof UWr jest dyrektorem Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego. Spotkania w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych odbywają się przy wsparciu finansowym Miasta Zielona Góra.

Konwersatorium bibliotekoznawcze odbędzie się online.

LINK do transmisji:

dr Andrzej Buck - Dyrektor WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze