Spotkanie z Martą Maciejewską - Bibliotekarz Lubuski

Spotkanie z Martą Maciejewską

maciejewskaWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza  o godz. 18.00 na promocję książki online ,,Sekret bodyguarda'' debiutującej autorki, Marty Maciejewskiej, zielonogórzanki, tancerki, założycielki szkoły tańca Dance Art.
Marta Maciejewska – mieszkanka Zielonej Góry, absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Jej pasją i jednocześnie zawodem jest taniec, który kocha od dziecka. Założyła Szkołę Tańca Dance Art, gdzie uczy między innymi tańca brzucha. Wraz z koleżankami stworzyła i prowadziła kanał na YouTube, który obserwuje 450 tys. użytkowników. Odkrywając w sobie miłość do pisania, uwolniła swoje prawdziwe JA tak długo spychane na boczny tor.,,Sekret bodyguarda'': Wielkie pieniądze, romantyczna miłość i pikantny seks, a także nuta sensacji (...)
(…) nieznany świat namiętności kobiety i mężczyzny, których połączyła tajemnica.
Książka autorstwa Marty Maciejewskiej trafiła również do ,,Wielkiej 5 Legimi''.

Wydarzenie online na Fb Biblioteki. Zapraszamy!