Biblioteka Młodego Chemika w słubickiej bibliotece - Bibliotekarz Lubuski

Biblioteka Młodego Chemika w słubickiej bibliotece

PLAKATKochani młodzi Czytelnicy!

W związku z ograniczeniami związanymi z pandemią, nie możemy Was zaprosić do słubickiej biblioteki, ale bardzo chcemy się z Wami spotkać, dlatego zapraszamy Was na warsztaty online ph. BIBLIOTEKA MŁODEGO CHEMIKA!

To cykl pięciu spotkań, które będą umieszczane na naszym facebookowym profilu, w każdy wtorek o godzinie 17.00. Podczas zajęć będziemy eksperymentować, poznawać nowe pojęcia i zjawiska występujące w przyrodzie i otaczającym nas świecie. Zobaczycie jak się robi m.in. kolorowe kropki, kurczące się butelki, sodowe bąbelki, sztuczny śnieg, znikające bałwanki i wiele innych ciekawych eksperymentów.
Zachęcamy Was do wspólnej zabawy, dzielenia się zdjęciami wykonanych przez siebie doświadczeń (lub krótkimi filmikami) w komentarzach pod postami. Dla najaktywniejszych uczestników spotkań czekają niespodzianki! Pamiętajcie o bezpieczeństwie , dlatego zaproście do zabawy rodziców!
Dlatego, jeszcze raz, polubcie nasz fanpage na facebooku (facebook.com/bibliotekapublicznamiastaigminysłubice), oglądajcie nasze warsztaty i bawcie się dobrze!

Zespół BPMiG w Słubicach