Archipelag Pokoleń - bezpłatny kurs internetowy o współpracy międzypokoleniowej - edycja jesienna - Bibliotekarz Lubuski

archipelag listopad 20204Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji kursu internetowego „Archipelag Pokoleń” na temat współpracy międzypokoleniowej. Może właśnie teraz, w czasie pandemii, zaplanujecie przyszłe działania społeczne i międzypokoleniowe?

Dla kogo jest kurs?

• edukatorów i trenerów
• animatorów kultury
• słuchaczy uniwersytetów trzeciego wieku
• przedstawicieli trzeciego sektora
• pracowników bibliotek i instytucji kultury
• społeczników i wolontariuszy

Czego się dowiesz?

• poznasz metody współpracy międzypokoleniowej
• nauczysz się, jak walczyć ze stereotypami związanymi z wiekiem
• poznasz przykłady działań międzypokoleniowych z Polski i ze świata
• włączysz w swoje działania nowe technologie

Udział w kursie jest bezpłatny.

Więcej informacji: www.archipelagpokolen.pl

Zapisy tylko do 6 grudnia: TUTAJ

Harmonogram kursu: ZOBACZ

Kurs "Archipelag Pokoleń" realizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności w ramach programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w akcji”. W 2020 roku jesienna edycja kursu współfinansowana jest przez Urząd m.st. Warszawy.

Labib.pl