Program dotacyjny „Ojczysty – dodaj do ulubionych 2021” - Bibliotekarz Lubuski

Program dotacyjny „Ojczysty – dodaj do ulubionych 2021”

goodbooks logo1Trwa nabór wniosków do programu dotacyjnego „Ojczysty – dodaj do ulubionych 2021”, ogłoszonego przez Narodowe Centrum Kultury. Program realizowany jest wraz z kampanią społeczno-edukacyjną dotyczącą języka polskiego.

Termin składania wniosków: 11 stycznia 2021

Kwota dofinansowania: 10.000 - 75.000 zł i nieobligatoryjne 10% wkładu własnego!

W ramach programu można ubiegać się o dofinansowanie zadań, takich jak:

~ projekty edukacyjno-animacyjne oparte na interakcji i współdziałaniu, w tym m.in. warsztaty, zabawy, gry, również online;

~ projekty popularyzujące wiedzę o języku, w tym m.in. wystawy, festiwale, konkursy tematyczne, konferencje, audycje radiowe i telewizyjne, kampanie i akcje społeczne, również online;

~ tworzenie stron i portali internetowych promujących język, popularyzujących wiedzę o języku polskim, zawierających treści kształtujące kompetencje językowe i komunikacyjne.

GoodBooks