Czytelnia Dramatu w Norwidzie - kolejne spotkanie - Bibliotekarz Lubuski

Czytelnia Dramatu w Norwidzie - kolejne spotkanie

138443082 698906214160813 4595175631334515711 nZapraszamy Państwa na styczniową i wyjątkową CZYTELNIĘ DRAMATU. Tym razem nasze myśli kierujemy w stronę Sąsiadów, Białorusinów. Poznajcie Wołodię. Wołodia jest kierownikiem robót budowlanych w przedsiębiorstwie Budstroj i namiętnie słucha pewnego radia...
Autor, Maksim Dośko zadedykował swój dramat "wierze w marzenia". Tej właśnie Wiary życzymy naszym Sąsiadom, jak i sobie.
RADIO KULTURA
Maksim Dośko
tłumaczenie: Greta Giedrytė
/ tekst pochodzi z antologii NOWA DRAMATURGIA BIAŁORUSKA / pod redakcją profesora Andrieja Moskwina /
CZYTA / Ernest Nita
KONCEPCJA ARTYSTYCZNA, MONTAŻ, MIX / dr Janusz Łastowiecki
VIDEO / Bartek Czerniawski
KONSULTACJA JĘZYKOWA / Hanna Rak
POMYSŁODAWCA CYKLU, OPIEKA ARTYSTYCZNA / dr Andrzej Buck
Dziękujemy profesorowi Andriejowi Moskwinowi, autorowi - Maksimowi Dośko i Grecie Giedrytė za zgodę i wszelką pomoc w przygotowaniu tego czytania.