Finał 5. Noworocznego Wierszowania - Konkursu Jednego Wiersza. - Bibliotekarz Lubuski

Finał 5. Noworocznego Wierszowania - Konkursu Jednego Wiersza.

grafikaSzanowni Państwo,

już dziś wieczorem, 14 stycznia (czwartek) o godz. 18.00 zapraszamy na finał 5. Noworocznego Wierszowania - Konkursu Jednego Wiersza. Transmisja z tego wydarzenia odbędzie się na Facebooku Biblioteki.

Podczas tego wieczoru będzie mieli okazję zobaczyć wszystkie prezentacje wierszy, nadesłane przez 22 poetów. Spośród zgłoszonych prac jury wyłoni zwycięzców, w których ręce trafią konkursowe nagrody:

• I miejsce: bon do Empiku o wartości 300 zł
  • II miejsce: bon do Empiku o wartości 200 zł
  • III miejsce: bon do Empiku o wartości 100 zł
  • trzy wyróżnienia drukiem w czasopiśmie „Pro Libris”

Wszystkie nagrodzone i wyróżnione wiersze zostaną zaprezentowane w „Pro Libris”.

5. Noworoczne Wierszowanie  rozpocznie się zaprezentowaniem kilku wierszy tegorocznych jubilatów: Jolanty Pytel oraz Czesława Sobkowiaka, którzy obchodzą 50-lecie swojej twórczości.
Wydarzenie zakończy promocja najnowszego numeru czasopisma "Pro Libris".

Zapraszamy!