Biblioteki pałacowe i dworskie w Inflantach Polskich na przełomie XIX i XX wieku - seminarium Biblioteki Narodowej. - Bibliotekarz Lubuski

BNDział Badań Analiz i Metodyki Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im.Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza na Otwarte seminarium Biblioteki Narodowej.

We wtorek, 23 marca 2021 roku, o godz. 14.00 dr Radosław Budzyński z Zakładu Katalogowania Dziedzinowego BN wygłosi referat Biblioteki pałacowe i dworskie w Inflantach Polskich na przełomie XIX i XX wieku.

Spotkania odbywają się we wtorki o godz. 14.00 na platformie MS Teams. Bardzo prosimy o zgłoszenie chęci udziału przed każdym seminarium pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." rel="noopener" target="_blank">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W odpowiedzi odeślemy link do spotkania.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przedstawić swoje badania dotyczące tematów związanych z bibliotekami i książką, do zgłaszania projektów referatów. Propozycje prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.