Seminarium dla dyrektorów i kierowników bibliotek publicznych południowej części województwa lubuskiego. - Bibliotekarz Lubuski

DBAiMSzanowni Państwo,
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza na coroczne seminarium dla dyrektorów i kierowników bibliotek publicznych południowej części województwa lubuskiego.

Termin: 12 kwietnia 2021, godz. 10.00

Link do wydarzenia online podany zostanie po wysłaniu zgłoszenia i potwierdzeniu obecności.
PROGRAM w załączeniu.

WEBINAR: ,,Co czytaHans i Helga? Współczesna literatura niemieckojęzyczna na polskim rynku. Nowości, trendy, ciekawe propozycje dla DKK’’.Link do pokoju.

Dział Badań Analiz i Metodyki WiMBP