Światowy Dzień Muffinka w Siecieborzycach - Bibliotekarz Lubuski

Światowy Dzień Muffinka w Siecieborzycach

0e5914a3 32c4 4db0 a4a2 eb55c1d220a530 marca Światowy Dzień Muffinka. To nietypowe święto , które promuje muffinki czyli ciastka, które powstały w Anglii na przełomie X i XI wieku.

Przyznacie , że dzień kiedy można delektować się różnymi muffinkami jest bardzo słodki i przyjemny. Tego dnia dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Siecieborzycach wysłuchały audiobooka przygotowanego przez Bibliotekę Publiczną w Siecieborzycach i Długiem na podstawie książki pt. „Muffiny Eufrozyny”. Realizacja tego święta było możliwa dzięki współpracy pani B. Gnach z Biblioteką Publiczną.

BP Siecieborzyce