Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Konwersatorium bibliotekoznawcze - Bibliotekarz Lubuski

Konwersatorium bibliotekoznawcze

PlakatSzanowni Państwo,

zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych 19 maja 2021 r. (środa) o godz. 10.00 (Sala im. Janusza Koniusza - parter WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze) prelekcję: Norwidowskie „wczoraj” i „dziś”, wygłosi prof. dr hab. Józef Franciszek Fert z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.   

                  

W celu umożliwienia wysłuchania wykładu wszystkim zainteresowanym pracownikom, konwersatorium odbędzie się w formie hybrydowej.

Osoby, zainteresowane udziałem w konwersatorium w sposób tradycyjny proszone są o przesłanie informacji potwierdzającej udział na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby które, nie będą mogły być obecne w sali im. Janusza Koniusza, proszone są o uczestnictwo online.

Poniżej przesyłamy link do transmisji:

https://youtu.be/Kb98vl95APA

 

Pracownicy biblioteki, którzy uczestniczą w konwersatorium on-line, proszeni są o potwierdzenie obecności (rejestracja, aktywny udział w dyskusji).

Serdecznie zapraszamy

 

dr Andrzej Buck - Dyrektor WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze

dr Przemysław Bartkowiak