Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Zaproszenie na konwersatorium bibliotekoznawcze 16 czerwca 2021 - Bibliotekarz Lubuski

Zaproszenie na konwersatorium bibliotekoznawcze 16 czerwca 2021

PlakatSzanowni Państwo, 

zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych 16 czerwca 2021 r. (środa) o godz. 10.00 (Sala im. Janusza Koniusza - parter WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze) prelekcję: Dżs-y dla praktyków bez tajemnic, czyli o bibliotecznej praktyce dokumentów życia społecznego, wygłosi Anna Rau z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie

 

W celu umożliwienia wysłuchania wykładu wszystkim zainteresowanym osobom, konwersatorium odbędzie się w formie hybrydowej.

Osoby, zainteresowane udziałem w konwersatorium w sposób tradycyjny proszone są o przesłanie informacji potwierdzającej udział na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Wstęp przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

Osoby które, nie będą mogły być obecne w sali im. Janusza Koniusza, proszone są o uczestnictwo on-line.

Poniżej przesyłamy link do transmisji:

https://youtu.be/Srk82RjUoUo

Pracownicy biblioteki, którzy uczestniczą w konwersatorium on-line, proszeni są o potwierdzenie obecności (rejestracja, aktywny udział w dyskusji).

 

Serdecznie zapraszamy

 

dr Andrzej Buck - Dyrektor WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze

dr Przemysław Bartkowiak