40. Ogólnopolskie Spotkanie Zespołu ds. Bibliografii Regionalnej ZG SBP - Bibliotekarz Lubuski

40. Ogólnopolskie Spotkanie Zespołu ds. Bibliografii Regionalnej ZG SBP

SBPZarząd Zespołu ds. Bibliografii Regionalnej Zarządu Głównego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze serdecznie zapraszają na 40. Ogólnopolskie Spotkanie Zespołu ds. Bibliografii Regionalnej ZG SBP pod hasłem „Potencjał informacyjny regionalnych zbiorów i baz danych - narzędzia i metody ich wykorzystania", które odbędzie się w dniach 30 września - 1 października 2021 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze (al. Wojska   Polskiego 9, 65 - 077, Zielona Góra, Sala im. Janusza Koniusza).

Chętnych do udziału w konferencji prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu i przesłanie formularza zgłoszenia udziału w konferencji w nieprzekraczalnym terminie do 10 VIII 2021 r. na adres Działu Informacji Regionalnej i Bibliograficznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Prosimy o przesłanie opłat na rzecz Biblioteki związanych z uczestnictwem w konferencji do 10 VIII  2021 r. Osoba odpowiedzialna za organizację konferencji: dr Przemysław Bartkowiak (kierownik Działu Informacji Regionalnej i Bibliograficznej) tel. 68 45 32 606; 68 32 618.

W zależności od sytuacji epidemicznej wydarzenie planowane także w formie hybrdy oraz online.