Rusza XXIII Przegląd Mistrza Pięknego Czytania pt.: „Zwierzyniec Mistrzów” - Bibliotekarz Lubuski

Rusza XXIII Przegląd Mistrza Pięknego Czytania pt.: „Zwierzyniec Mistrzów”

plakat Mistrz 2022Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych z województwa lubuskiego do zapisów, które będą trwały do 6 maja włącznie.

Konkurs polega na przeczytaniu przed jury, w najlepszy możliwy sposób, wylosowanego wcześniej fragmentu książki. W tym roku powieści wybrane przez bibliotekarzy dotyczyć będą zwierząt, zarówno prawdziwych jak i fantastycznych. Każdy po wylosowaniu książki będzie miał około 10 minut na przygotowanie się do prezentacji. Przesłuchania zaplanowane są na dni 17-19 maja oraz 24-26 maja. Dokładny harmonogram podany zostanie nie później niż 13 maja na stronie www.biblioteka.zgora.pl oraz na Facebooku Dziecięcych Filii Norwida.

Zapraszamy do zabawy, każdy uczeń klas 1 - 8 ma szansę na zdobycie tytułu Mistrza Pięknego Czytania.

KARTA ZGŁOSZENIA | REGULAMIN KONKURSU