Zapraszamy na wykład "Zielona Góra na przestrzeni dziejów" - Bibliotekarz Lubuski

Zapraszamy na wykład "Zielona Góra na przestrzeni dziejów"

ZIELONA GÓRA PLAKATCentrum Edukacji Regionalnej funkcjonujące przy Dziale Informacji Regionalnej i Bibliograficznej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza do udziału w projekcie obejmującym cykl wykładów o tematyce zielonogórskiej pt. „Zielonogórska Akademia Jubileuszowa”. Prelekcję inaugurującą projekt pt. "Zielona Góra na przestrzeni dziejów" wygłosi dr Bartłomiej Gruszka.

Planowane spotkanie, wpisujące się w obchody jubileuszu 800-lecia Zielonej Góry i 700-lecia uzyskania praw miejskich, współfinansowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Zielona Góra, odbędzie się 27 kwietnia 2022 r. (środa), godz. 10.30-11-30 (Sala im. Janusza Koniusza - parter WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze).

W celu umożliwienia wysłuchania wykładu wszystkim zainteresowanym osobom, spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej.

Poniżej przesyłamy link do transmisji: https://youtu.be/iYV8R96Au-A

Serdecznie zapraszamy.