Zapraszamy na wykład "Współczesne trendy literatury ukraińskiej" - Bibliotekarz Lubuski

Zapraszamy na wykład "Współczesne trendy literatury ukraińskiej"

konwersatorium - plakat Szanowni Państwo,
zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych 19 maja 2022 r. (czwartek) o godz. 10.00 (Sala Wykładowa im. dr. Grzegorza Chmielewskiego - II piętro WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze) prelekcję: Współczesne trendy literatury ukraińskiej (Сучасні тренди української літератури), wygłosi Oksana Palii z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze.

W celu umożliwienia wysłuchania wykładu wszystkim zainteresowanym osobom, konwersatorium odbędzie się w formie hybrydowej.

Wszyscy pracownicy, którzy ze względu na obowiązki zawodowe, nie będą mogli być obecni w Sali Wykładowej im. dr. Grzegorza Chmielewskiego, proszeni są o uczestnictwo online.

Link do transmisji: https://youtu.be/tmeOLkAuavE

dr Andrzej Buck - Dyrektor WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze