Bohater i kobieta Marka Krukowskiego - Bibliotekarz Lubuski

Bohater i kobieta Marka Krukowskiego

Czytelnia dramatu 25 maja - plakatWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze oraz Lubuskie Laboratorium Książki Greenbook zapraszają na wiosenną, kolorową i bardzo niecodzienną CZYTELNIĘ DRAMATU.

Przygotuje ją dla nas Marek Krukowski, który pisze o sobie: "zielonogórzanin, twórca awangardowego teatru, domorosły filozof z uniwersyteckim dyplomem, amator tenisa. Postać lokalnie znana i lubiana". W 2018 roku został nagrodzony Srebrnym Sokolim Piórem za debiut literacki w konkursie Lubuski Wawrzyn Literacki.

25 maja, godz. 18.00
Klub Pro Libris im. Andrzeja K. Waśkiewicza, al. Wojska Polskiego 9

CZYTELNIA DRAMATU – Bohater i kobieta Marka Krukowskiego

Koordynacja: dr Janusz Łastowiecki
Pomysłodawca i gospodarz cyklu: dr Andrzej Buck

Czytają: Aleksander Stasiewicz, Marta Pohrebny, Elżbieta Donimirska, Wojciech Romańczak oraz autor, Marek Krukowski.