Zapraszamy na wykład "Miasto z winnicą w tle, czyli zielonogórskie tradycje uprawy winorośli" - Bibliotekarz Lubuski

Plakat promujący prelekcję Centrum Edukacji Regionalnej funkcjonujące przy Dziale Informacji Regionalnej i Bibliograficznej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza do wzięcia udziału w projekcie obejmującym cykl wykładów o tematyce zielonogórskiej pt. „Zielonogórska Akademia Jubileuszowa”.

Czerwcową prelekcję pt. "Miasto z winnicą w tle, czyli zielonogórskie tradycje uprawy winorośli" wygłosi dr Mariusz Pacholak. Planowane spotkanie, wpisujące się w obchody jubileuszu 800-lecia Zielonej Góry i 700-lecia uzyskania praw miejskich, współfinansowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Zielona Góra, odbędzie się 7 czerwca 2022 r. (wtorek), godz. 10.30-11-30 (Sala im. Janusza Koniusza - parter WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze). Zapisy na wykład przyjmuje Dział Informacji Regionalnej i Bibliograficznej WiMBP im. C. Norwida, tel. 68 45 32 606. W załączniku plakat promujący wydarzenie.

W celu umożliwienia wysłuchania wykładu wszystkim zainteresowanym osobom, spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej.
Link do transmisji: https://youtu.be/-3k5yxU-5Tg

Agnieszka Urbaniak