Seminarium dla kadry bibliotek publicznych powiatu krośnieńskiego - Bibliotekarz Lubuski

Seminarium dla kadry bibliotek publicznych powiatu krośnieńskiego

Na białym tle niebieski napis Bibliowieści różnej treści… Pod napisem widać niebieski  zarys człowieka trzymającego megafon, z którego wylatują ikony: książka, komputer, czytnik. Na dole na szarym tle dbaim@biblioteka.zgora.pl.Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze informuje, że 25 października 2022 r. odbędzie się seminarium dla kadry bibliotek publicznych powiatu krośnieńskiego. Szkolenie realizowane przy współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gubinie.

Miejsce seminarium: Miejska Biblioteka Publiczna w Gubinie, ul. Westerplatte 14

PROGRAM SEMINARIUM