Wystawa prac pracowni plastycznej działającej przy Galerii OKNO w Słubicach - Bibliotekarz Lubuski

Wystawa prac pracowni plastycznej działającej przy Galerii OKNO w Słubicach

Na pierwszym planie pięć obrazów ustawionych na sztalugach. W tle okna, na których naklejone są ozdoby z papieru (trawa, kwiaty, motyle).Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy prac dziecięcej i młodzieżowej grupy plastycznej działającej przy Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Na wystawie można obejrzeć efekt pracy młodych twórców uczestniczących w zajęciach, prowadzonych przez Annę Panek-Kusz i Tomasza Fedyszyna. Zajęcia te,to doskonały sposób na rozwinięcie u dzieci zdolności manualnych, pobudzenie zamiłowania do sztuki oraz plastyki od najmłodszych lat.

Przedstawione na wystawie niezwykle oryginalne i barwne prace, wykonane są w różnych technikach, takich jak malarstwo, rysunek, kolaż, grafika i techniki mieszane. Prace młodych artystów można oglądać w holu na parterze i na piętrze biblioteki. Zapraszamy! Naprawdę warto!

Zespół BPMiG w Słubicach