Zaproszenie na konwersatorium bibliotekoznawcze 26.10.2022 r. - Bibliotekarz Lubuski

Zaproszenie na konwersatorium bibliotekoznawcze 26.10.2022 r.

Plakat informacyjny konwersatorium bibliotekoznawcze 26.10.2022Szanowni Państwo,

zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych 26 października 2022 r. (środa) o godz. 10.00 (Sala Wykładowa im. dr. Grzegorza Chmielewskiego - II piętro WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze) prelekcję: Postmigracyjny background i co z niego wynika. Rewolty tożsamościowe dzieci późnych przesiedleńców w prozie faktograficznej Emilii Smechowski, My, super imigranci (2018), wygłosi dr hab. Joanna Szydłowska, prof. UWM z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

W celu umożliwienia wysłuchania wykładu wszystkim zainteresowanym osobom, konwersatorium odbędzie się w formie hybrydowej.

Link do transmisji

dr Andrzej Buck - Dyrektor WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze