Trwa głosowanie online w Plebiscycie „Nagroda Czytelników” - Bibliotekarz Lubuski

Trwa głosowanie online w Plebiscycie „Nagroda Czytelników”

plakat Lubuskie Wawrzyny 2022Rozpoczęło się głosowanie online w Plebiscycie „Nagroda Czytelników” w ramach Lubuskich Wawrzynów 2022. Głosujący mogą oddać swój głos na jedną z książek zgłoszonych do konkursu „Lubuski Wawrzyn Literacki 2022” oraz „Lubuski Wawrzyn Naukowy 2022”.

Biorący udział w głosowaniu ma możliwość wyboru jednego z kandydatów i głosowania tylko jeden raz. Jeżeli ten sam biorący udział w głosowaniu zagłosuje kilka razy, pod uwagę będzie brany tylko pierwszy jego głos.

Zakończenie głosowania Czytelników nastąpi 15 lutego 2023 r. o godz. 24.00.

Wśród głosujących rozlosowana zostanie jedna atrakcyjna nagroda niespodzianka. Losowanie zaplanowano podczas Gali Lubuskich Wawrzynów, które odbędzie się w czwartek, 23 lutego w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze. Nad losowaniem będzie czuwać komisja w składzie: Żaneta Cierach, Sławomir Szenwald, Natalia Dyjas-Szatkowska.

Regulamin konkursu: http://www.wawrzyny.norwid.net.pl/images/regulaminy/Regulamin-Plebiscyt2023.pdf

Link do strony gdzie można oddać swój głos: kliknij tutaj

Źródło: www.wawrzyny.norwid.net.pl