Pociąg do kryminału - Bibliotekarz Lubuski

Pociąg do kryminału

plakat program pociąg kryminałuSzanowni Państwo!

Gminna Biblioteka Publiczna w Deszcznie mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w I Zlocie Fanów Kryminałów Ziemi Lubuskiej (i nie tylko) „Pociąg do kryminału”.  Zapraszam serdecznie do Deszczna już 15 kwietnia, Stacja Kultury ul. Kolejowa 4.

Program:

11.00 - 13.30 - „Literacka bestia nadchodzi” - warsztaty pisania kryminałów, prowadzący Krzysztof Koziołek, ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy 799-099-861 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

14.00 - 15.30 - Mieczysław Gorzka — spotkanie autorskie poprowadzi Krzysztof Koziołek.

15.45 - 16.45 - „Ile rzeczywistość jest w fikcji literackiej?” - spotkanie z technikami, laborantami, policjantami — prowadzący Agnieszka Moskaluk i podinspektor Marcin Maludy Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

17.00 - 18.30 - Przemysław Piotrowski i Roman Czarnecki — spotkanie autorskie, moderator — Agnieszka Moskaluk.

Więcej informacji na FB/bibliotekadeszczno.