Bibliotekarz Lubuski

Start Wydarzenia / Relacje / Opinie Urodziny Misia Uszatka

Urodziny Misia Uszatka

Email Drukuj
altW piątek 21 września 2012 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żaganiu urodziny obchodził Miś Uszatek. Przybyło wielu gości z Miejskiego Przedszkola nr 5 imienia Czesława Janczarskiego w Żaganiu, ale największą niespodzianką była wizyta Burmistrza Miasta Sławomira Kowala. Nasz Honorowy Gość przeczytał opowiadania z książki Wędrówki Misia Uszatka. Zebrani uczestnicy urodzinowego spotkania bardzo życzliwie przyjęli Pana Burmistrza. Z uwagą i w skupieniu słuchali czytanych opowiadań, a dowodem na to była niekończąca się lawina pytań. Wszyscy bawili się znakomicie. A Miś Uszatek był bardzo szczęśliwy, pewnie nie spodziewał się tylu niespodzianek. Na zakończenie Pan Burmistrz wręczył słodkie upominki. Spotkanie z włodarzem naszego miasta na długo pozostanie w pamięci . To były udane urodziny!!!
altaltalt
Magdalena Śliwak