Tydzień z Internetem w Babimoście - Bibliotekarz Lubuski

Tydzień z Internetem w Babimoście

tydzien_z_internetem27 marca, w grupie 6-latków, pracownicy Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej im. Wiesława Sautera w Babimoście, przeprowadzili kampanię „Tydzień z Internetem", według scenariusza „Co ze mnie wyrośnie?". Na spotkaniu, dzieci z rodzicami brały udział w różnego rodzaju grach i zabawach. Scenariusz nie tylko miał zapoznać dzieci z zawodami, jakie można wykonywać, ale przede wszystkim miał skłonić młodych ludzi do zastanowienia się, kim chcą zostać w przyszłości.

Podczas zabawy dzieci wcielały się w różne zawody, np. kucharza, policjanta, żołnierza, ale również w hipnotyzera czy kaskadera. Spotkanie dało wiele radości, nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom, którzy mieli okazję opowiedzieć swoim pociechom, kim chcieli zostać. Dzieci dzięki scenariuszowi „Co ze mnie wyrośnie" dowiedziały się o zawodach, jakie w przyszłości chciałyby wykonywać.

tydzien_z_internetem_2

tydzien_z_internetem_3