Czy to wczoraj, czy to dziś - dzieciom jest potrzebny miś - Bibliotekarz Lubuski

Czy to wczoraj, czy to dziś - dzieciom jest potrzebny miś

altŚwiatowy Dzień Pluszowego Misia (25.11) był okazją do spotkania dzieci i ich pluszowych przytulanek w Filii bibliotecznej w Lesznie Górnym. Zabawa była doskonała. Wszyscy uczestniczyli w paradzie misiów. Wybraliśmy największego i najmniejszego misia, najbardziej puszystego i najmocniej wytartego, najbardziej kolorowego oraz najbardziej niesamowitego. Oprócz zabawy poznaliśmy historię pluszowego misia. Rozmawialiśmy o misiach bajkowych i tych prawdziwych -niedźwiedziach. Nie zabrakło zajęć plastycznych oraz głośnego czytania fragmentów książek z „Misiowej biblioteczki”, których bohaterami są sympatyczne misie.
Andżelika Przysiężna